Język włoski- otwórz się na Europę

W obecnych czasach języki obce w pracy zawodowej to już nie tylko atut, ale coraz częściej konieczność. Najpopularniejszy język angielski stał się podstawą, więc by rozwijać swoją karierę warto poznawać również mowę innych krajów. Coraz częstszym oczekiwaniem pracodawców wobec kandydatów okazuje się język włoski.

Kolejnym, nie mniej ważnym aspektem bez wątpienia jest fakt, iż język włoski jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej lubianych języków zarówno Europy jak i świata. Sonda przeprowadzona przez portal Happn na próbie 1 000 internautów wskazała jednoznacznie, że najbardziej seksownym i romantycznym językiem Europy jest właśnie włoski. Nie bez powodu najsłynniejszy dramat miłosny „Romeo i Julia” odbywa się właśnie w Italii.

Włochy są również jednym z najbardziej popularnych kierunków turystycznych w Europie, z wielu względów- zarówno pod kątem wypoczynkowym, historycznym, jak i religijnym.

Naprzeciw oczekiwaniom adeptów wychodzi portal podstawywloskiego.pl, który wprowadzi w świat italianistyki każdego, kto chce spróbować swoich sił. Sam kurs jest bardzo intensywny, jednak program nauki dostosowany jest do osób, które zaczynają swoją naukę od podstaw, jak sama nazwa mówi. Edukację otwiera lekcja powitania i pożegnania, dalsza część kursu kładzie duży nacisk na stronę praktyczną nauki, stąd uczący się poznawać będą słówka niezbędne do sprawnego posługiwania się językiem włoskim. Dalszym etapem nauki jest gramatyka, dzięki której nauczysz się płynnie i sprawnie wykorzystywać poznane słownictwo.

Naszą niezwykłą zaletą, wyróżniającą podstawywloskiego.pl na tle podobnych szkoleń jest fakt, iż nauka odbywa się w trybie online, co pozwala na ciągłą aktualizację i rozbudowę lekcji o nowe informacje i zagadnienia.

Praktyczne podejście do nauki otworzy przed Tobą wiele możliwości. Czy podróżując czujesz się pewniej znając lokalny język? Czy chciałbyś, aby Twoja kariera otwarła się na nowe horyzonty? Czy Twoim marzeniem od dawna jest zamieszkać w pięknym południowoeuropejskim kraju, ale barierą był język?

Jeśli na co najmniej jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, zacznij od podstawywloskiego.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *