Reklama firmy na cukierkach

Często zastanawiamy się jaka forma reklamy jest najlepsza. Czym przyciągać klientów? Czym można jeszcze zaskoczyć? Jak nie być szablonowym? Fantastycznym pomysłem są cukierki z nadrukiem.

Można na nich umieścić dowolny napis albo nawet dodać zdjęcie lub logotyp firmy. Tylko wyobraźnia nas ogranicza w tym temacie. Im smaczniejszy cukierek, tym lepiej, ale liczy się także jego rozmiar. Na większej powierzchni można umieścić więcej danych i dodać więcej potrzebnych nam elementów przyciągających wzrok klientów, którzy powinni zwrócić na nie swoją uwagę. Takie słodycze jak cukierki z nadrukiem mogą być formą podziękowania za przybycie np. na wesele lub urodziny. Mogą zachęcać do odwiedzenia danego sklepu, gdy rozdają je hostessy lub można je rozdawać przy podawaniu rachunku w restauracji.

Znakomitym pomysłem jest również umieszczenie na cukierkach reklamy swojej firmy lub zakładu usługowego. Cukierki reklamowe umieszczone na ladzie przyciągają wzrok i są ciekawą dekoracją pomieszczenia. Widoczne na nich logo firmy jest doskonałą reklamą. Klienci biorąc kilka cukierków rozdadzą je później dalej komuś innemu, kto nie miał styczności z daną firmą i mogą zainteresować potencjalnych nowych klientów właśnie poprzez niebanalną formę. Jest to miły akcent, bardzo konkurencyjny w stosunku do zwykłej ulotki reklamowej czy wizytówki. Jedynym mankamentem jest fakt, że trzeba pilnować, aby słodycze były świeże.

Nic nie odstrasza bardziej niż stare, twarde cukierki, których nie da się pogryźć lub można nawet połamać sobie na nich zęby. W takim przypadku będzie to wielka antyreklama i na pewno zrazi do nas potencjalnych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *