Jakie atrakcje weselne dla gości?

Sztuczne ognie, puszczanie lampionów czy pokazy fajerwerków. Z pewnością wszystko to już gdzieś widzieliśmy. Dodatkowe atrakcje weselne dla gości stanowią wspaniały prezent od pary młodej dla każdego uczestnika i zwykle każdy miło je wspomina. Niestety, ale niektóre z nich są tak często powtarzana, iż po pewnym czasie zaczynamy dostrzegać je już na każdym weselu. Jeżeli jednak chcemy, aby nasze przyjęcie zostało na długo zapamiętane, powinniśmy postawić na atrakcje na wesele jedyne w swoim rodzaju.

Fotobudka jako najpopularniejsza atrakcja na wesele

Fotobudka jest weselnym klasykiem, który już na dobre wpisał się na listę atrakcji na tego typu wydarzenia. Wyposażona w drukarkę, ekran dotykowy, jak również aparat umożliwia wykonywanie i błyskawiczne drukowanie zdjęć. Nie brak jest zwykle przy niej różnych gadżetów, które można wykorzystać do wykonywania kreatywnych fotografii.

Goście bardzo dobrze się bawią, mogąc pozować do zdjęć bez względu na wiek. A możliwość natychmiastowego wydruku dostarcza wiele radości. Innym, równie ciekawym rozwiązaniem może być Fotolustro, albo jak kto woli Selfie Mirror. W tym przypadku zasada działania jest identyczna. Lustro interaktywne wyświetla wielokolorowe animacje, przeglądające się w nim zaś osoby uzyskują rezultat bardzo modnego selfie. Fotolustro może być znacznie lepsze od fotobudki, jeżeli atrakcje na wesele mają zostać zorganizowane w stylu glamour, tym bardziej, jeżeli wybierzemy lustro z ozdobną ramą.

Lody jako atrakcja na weselu

Pozornie taki pomysł może wydawać się nieco oklepany, ale biorąc pod uwagę fakt, iż nie jest on najtańszy, nie zalicza się do tak powszechnych atrakcji, jak chociażby pokazy fajerwerków.

Jak właściwie wygląda lodowa atrakcja? Zwykle na świeżym powietrzu albo w osobnej części sali aranżowany jest ice cream bar, za sprawą którego goście mają praktycznie nieograniczony dostęp do słodkości w formie zamrożonej.

Istnieje opcja wynajęcia pracownika, który będzie obsługiwał w takim miejscu, niemniej uczestnicy zabawy mogą także samodzielnie sięgać po najlepsze smaki. Ponadto, opcji które oferuje nam rynek cukierniczy, jest nieskończenie wiele.

Zamówić można nie tylko umieszczane w suchym lodzie słodkości sorbetowe na patyku, ale również stoiska z lodami na gałki albo bardzo popularnymi ostatnimi czasy oryginalnymi lodami tajskimi. Nawet jeśli nie jest to bardzo oryginalny pomysł, nasi goście, nie tylko ci najmłodsi, ale też ci starsi, będą z niego niezwykle zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *