Jak podkreślić piękno dojrzałego wieku? – zabieg podniesienia piersi

Kobiety dojrzałe mają dziś do dyspozycji cały wachlarz usług kosmetycznych i chirurgii estetycznej, by  podkreślić swoje walory oraz zachować młodzieńczy wygląd na długie lata.

Z jakich zabiegów chirurgii plastycznej mogą skorzystać kobiety dojrzałe

Kobiety dojrzałe mogą zgłosić się praktycznie na wszystkie zabiegi chirurgii plastycznej – jeśli badania przesiewowe wykluczają określone przeciwwskazania.

Do popularnych zabiegów chirurgii plastycznej, które mogą korzystnie wpłynąć na zachowanie młodzieńczego wyglądu możemy zaliczyć:

  • zabiegi redukcji drobnych mankamentów, blizn, przerostów i guzków nieonkologicznych
  • liposukcja określonych części ciała (np. brzuch, uda)
  • lipotransfer
  • lifting twarzy
  • powiększanie ust

Najbardziej popularną formą zabiegów są jednak operacje piersi. Możemy tu wymienić:

  • powiększanie piersi
  • redukcję biustu
  • podniesienie piersi

W przypadku kobiet dojrzałych, na szczególną uwagę zasługuje zabieg podniesienia piersi. Cieszy się on uznaniem z uwagi na tendencję do obwisłego biustu spowodowaną wiekiem oraz siłami grawitacji.

Zabieg podniesienia piersi można wykonać w Klinice Chirurgii Plastycznej. Jest on dostępny dla każdej kobiety – na przykład w stolicy. Na zabieg jakim jest podniesienie piersi Warszawa wystarczy się umówić on-line, przez telefon lub osobiście. Zostaje ustalony termin konsultacji, na której wyznacza się datę operacji i ustala szczegóły dotyczące efektu końcowego.

Zabieg podniesienia piersi – na czym polega

Zabieg podniesienia piersi można wykonać z użyciem implantu lub bez.

Podniesienie piersi bez użycia implantu polega na usunięciu nadmiaru skóry i przestawieniu brodawki. Efekt końcowy widoczny jest tu po upływie 3 miesięcy.

Podniesienie piersi z użyciem implantu polega na usunięciu skóry, przesunięciu brodawki oraz wszczepieniu implantu. Ma to na celu podniesienie i wypełnienie piersi. Efekt końcowy widoczny jest po około 6 miesiącach od wykonania zabiegu.

Zabiegi chirurgii plastycznej piersi są bezpieczne, zaś ich efekt jest długotrwały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *