Radiofrekwencja mikroigłowa

Zabiegów na wygładzenie zmarszczek w medycynie estetycznej jest bardzo wiele. Jednym z nich jest radiofrekwencja mikroigłowa, która cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Jest ona połączeniem standardowej raiofrekwencji oraz mezoterapii igłowej. Zabieg nie jest inwazyjny, przez co wiele osób się na niego decyduje. Dzięki niemu nasza skora będzie odżywiona, jędrna oraz pozbawiona bruzd. Warto również wspomnieć, że radiofrekwencja igłowa pomoże nam pozbyć się blizn, przebarwień oraz rozstępów. Dużą zaletą tego zabiegu jest to, że może być on wykonywany na dowolnej partii ciała.

Podczas tego zabiegu ciało pacjenta jest nakłuwane za pomocą wielu małych, pozłacanych igieł, które są odpowiednio ogrzewane. Jednak głowica urządzenia jest schłodzona. Podczas nakłuć stymuluje się kolagen oraz elastynę, które występują w naszej skórze, do efektywnej pracy. Zabieg może być wykonywany w różnej intensywności. Jest ona wybierana w zależności od oczekiwań pacjenta. Podczas tego zabiegu wykorzystuje się prąd RF bipolarny, dzięki któremu nasza skóra jest bezpieczna od możliwości poparzenia się.

Radiofrekwencja mikroigłowe, czyli skuteczny zabieg

Podczas tego zabiegu skóra doznaje szoku termicznego, który ma ją pobudzić do odbudowy. Dzięki temu nasza skóra zostanie ujednolicona, znikną zmarszczki i przebarwienia. Wkłucia można wykonywać na głębokość od 0,5 do 3,0 mm. O tym, jak intensywnie należy wykonać zabieg, zdecyduje lekarz medycyny estetycznej. Pierwszy efekt można zobaczyć chwilę po zabiegu, jednak ostatecznie będzie można je zaobserwować po kilku tygodniach. W tym czasie kolagen i elastyna zaczną pracować intensywniej niż wcześniej. Przyjmuje się, że zabieg wykonuje się od 3 do 4 raz co pół roku, jednak zależy to od stanu skóry pacjenta. Radiofrekwencja mikroigłowa Wrocław to zabieg, który pozostawi na naszym ciele wspaniały efekt, utrzymujący się aż dwa lata. Nie jest on bolesny, ale mimo to podaje się pacjentowi znieczulenie miejscowe, aby zwiększyć jego komfort.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *