Jaki powinien być odkurzacz dla alergika

Kurz, roztocza, pyły, bakterie i wirusy, które zalegają w domowych materacach, dywanach i zasłonach to wielkie utrapienie dla osób borykających się z alergią. Uczulenie na nie powoduje wiele uciążliwych i przykrych dolegliwości, takich jak katar, kaszel, łzawienie z oczu czy swędzenie skóry. Dlatego tak ważne jest bardzo dokładne sprzątanie, które zapewni doskonałą ochronę przed kurzem i roztoczami. Aby zapewnić alergikom zdrowe i bezpieczne funkcjonowanie niezbędne staje się zakupienie specjalnego odkurzacza, wyłapującego z powietrza szkodliwe czynniki.

Czym powinien się charakteryzować odkurzacz dla alergików

Przede wszystkim powinien być wyposażony w specjalne filtry przeciwalergiczne. Dzięki odpowiedniemu systemowi filtracji można wyłapać nawet najmniejsze zanieczyszczenia i stworzyć w pomieszczeniu przyjazny mikroklimat. Bardzo skuteczny jest przeciwalergiczny filtr MICROTEX®, ponieważ uzyskuje bardzo wysoki poziom filtracji, utożsamiany z odpowiednikiem filtra Hepa. Najpierw jednak należy zatrzymać większe cząsteczki kurzu i roztoczy poprzez standardowy zestaw filtrujący. Bardzo wydajny i efektywny w działaniu jest filtr TRITEX®, który zatrzymuje szkodliwy brud na pośrednim poziomie. Dzięki połączeniu go z trójwarstwowym workiem HEPA-FLO® stanowi podstawowy element łańcucha filtracji. Takie filtry to zdrowszy i czystszy dom, ponieważ usuwają szkodliwe alergeny z otoczenia.

W jakie akcesoria powinien być wyposażony odkurzacz dla alergików

Odkurzacze dla osób cierpiących na alergię powinny być wyposażone w dodatkowe akcesoria. Bardzo przydatna jest turboszczotka, dzięki której można się pozbyć włosów i sierści zwierząt z dywanów oraz filtr z węglem aktywnym, który likwiduje szkodliwe zapachy z powywietrza. Odkurzacze przeciwalergiczne mogą być wyposażone w różne udogodnienia, takie jak funkcja mopowania ze zbiornikiem do pracy na sucho i do pracy na mokro z mopem czy filtr HEPA, który wchłania najmniejsze drobinki. Poznaj naszą ofertę na: https://wdomu24.pl/40-odkurzacze-dla-alergikow

Dlaczego warto zakupić odkurzacz antyalergiczny

W domach w których przebywają osoby ze skłonnościami do alergii takie urządzenie to podstawa. Dzięki jego wykorzystaniu zostaną uwolnieni od szkodliwych alergenów, co przyczyni się do poprawy ich zdrowa i samopoczucia. Codzienne funkcjonowanie znacznie się im poprawi, a jakość życia zyska nowy wymiar.
Przy wyborze warto zdecydować się na ofertę firmy, która posiada w swoim asortymencie sprzęt najwyżej klasy. Do takich należy sklep Wdomu24.pl, ponieważ marka oferuje urządzenia o najwyższych, światowych standardach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *