Dywany w różnych kształtach

Pokój dzienny w minimalistycznym stylu, apartament stylizowany na przemysłowy loft, jadalnia utrzymana w topowej skandynawskiej stylistyce. W każdym z tych przypadków ważnym elementem wystroju wnętrza jest dywan, łączący w sobie funkcję użytkową i dekoracyjną. Odpowiednio dobrany do zastosowanej aranżacji pomieszczenia oraz jego kolorystyki dywan sprawi, że nasz salon, korytarz wejściowy czy przedpokój nabiorą niepowtarzalnego i w pełni autorskiego charakteru. Nie bez znaczenia pozostaje też kształt dywanu, którym można dodatkowo wyeksponować jego designerski charakter.

Do salonu w stylu vintage

Pokój dzienny i jadalnia to jedne z najczęściej uczęszczanych miejsc w domu. To w nich wypoczywamy, spędzamy czas z rodziną oraz przyjmujemy gości. Ważne jest więc, by pomieszczenia te były i estetycznie, i praktycznie wyposażone. Ciekawą propozycją do reprezentacyjnego salonu – jeśli wnętrze zostało wykończone w stylu retro lub vintage –  będą eleganckie dywany prostokątne (sprawdź naszą ofertę: https://www.topworld.pl/produkty/ksztalt/dywany-prostokatne,2,37546) o gęstym runie i wyróżniające się ponadczasowymi motywami orientalnymi. Wzorowany na perskich kobiercach dywan okrągły będzie z kolei efektownym rozwiązaniem do zastosowania w jadalni ze stołem o tym samym kształcie. Wzorzyste dywany z naturalnej wełny prezentują się bardzo efektownie i jednocześnie są łatwe do utrzymania w czystości.

Do małego i dużego gabinetu

Wnętrze pokoju dziennego czy domowego gabinetu do pracy utrzymane w aranżacji nowoczesnej udanie uzupełni dywan wykonany z tworzyw sztucznych lub płaskotkany z kontrastowym połączeniem kolorów. Pamiętać jednak trzeba, że zbyt duży dywan zdominuje wnętrze i zakryje elegancką podłogę z klepek czy paneli. Z kolei dywan zbyt mały zniknie na dużej przestrzeni, a tym samym przestanie pełnić rolę dekoracyjną.

Sklep Topworld dysponuje kolekcją najwyższej klasy dywanów prostokątnych, kwadratowych, owalnych i okrągłych o różnym wzornictwie i wymiarach. W związku tym bez trudu można dobrać dywan zarówno do niestandardowo małego gabinetu, jak i do bardzo przestronnego pokoju w domu jednorodzinnym.

Do nowoczesnej sypialni

Przytulny charakter sypialni zapewni dywan shaggy o długim i puszystym włosiu, który doskonale wkomponuje się w aranżację pomieszczenia utrzymaną w topowym stylu minimalistycznym, z oszczędnymi w formie szafkami nocnymi i komodą oraz prawie pozbawioną elementów dekoracyjnych. Dywany shaggy elegancko się prezentują, a gdy są utrzymane w jasnej tonacji kolorystycznej dodatkowo wizualnie powiększają i rozświetlają pomieszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *